Rôzne omáčky a pestá

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Omáčky a pestá: 5 produktov

Cosmoveda Bio tamarindová pasta

Cosmoveda Bio tamarindová pasta, 250 g

  • grilované ryby, mäso - hydina
  • so sladko-kyslou chuťou
€ 10,79 (€ 43,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kari pasty

Cosmoveda Bio kari pasty, Mild Curry Paste (175 g)

  • na ázijské a indické jedlá
€ 4,39 (€ 25,09 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Schalk Mühle Bio pesto z tekvicových semien

Schalk Mühle Bio pesto z tekvicových semien, 80 g

  • sýto zelená farba
  • oriešková chuť
  • vhodný ako nátierka alebo pesto
€ 8,59 (€ 107,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra