Rastlinné alternatívy živočíšnych produktov

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Rastlinné alternatívy: 24 produktov

Alnatura Bio orieškový nápoj natur

Alnatura Bio orieškový nápoj natur, 1 l

  • chutí ako orieškový nugát
  • obsahuje 5 % bio lieskových orieškov
  • bez laktózy, mliečnych bielkovín a lepku
€ 3,89 (€ 3,89 / l)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio sójový nápoj s vanilkou

Alnatura Bio sójový nápoj s vanilkou, 1 l

  • bez lepku a laktózy
  • vhodný na napenenie
  • európske sójové bôby
€ 2,29 (€ 2,29 / l)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kokosový nápoj (nesladený)

Alnatura Bio kokosový nápoj (nesladený), 1 l

  • nízkotučný a vegan
  • Bez lepku a laktózy
  • Exotická chuť
€ 3,19 (€ 3,19 / l)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio ryžový nápoj (nesladený)

Alnatura Bio ryžový nápoj (nesladený), 1 l

  • nízkotučný a vegánsky
  • bez lepku a laktózy
€ 1,99 (€ 1,99 / l)

Doručenie do 07. októbra

Bio sójový nápoj

BIO PRIMO Bio sójový nápoj, prírodný (1 l)

  • jemná chuť
  • vegánsky, bez laktózy a lepku
  • 100 % z talianskeho ekologického poľnohospodárstva
€ 1,69 (€ 1,69 / l)

Doručenie do 07. októbra

Bio ryžový nápoj

BIO PRIMO Bio ryžový nápoj, prírodný (1 l)

  • mierne sladká chuť
  • bez laktózy a lepku, vegánsky
  • bez pridaného cukru
€ 1,79 (€ 1,79 / l)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio sójový nápoj (nesladený)

Alnatura Bio sójový nápoj (nesladený), 1 l

  • alternatíva rastlinného mlieka
  • receptúra len z dvoch ingrediencií
  • bez lepku a laktózy
€ 1,99 (€ 1,99 / l)

Doručenie do 07. októbra

Bio mandľový nápoj Natur

BIO PRIMO Bio mandľový nápoj Natur, 1 l

  • silná mandľová vôňa
  • na miešanie a varenie
  • bio mandle z Talianska
€ 3,59 (€ 3,59 / l)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio náhrada mäsa Protein Chunks

Govinda Bio náhrada mäsa Protein Chunks, 125 g

  • vegánska náhrada mäsa
  • z hrachu a fazule
  • na pečenie a varenie
€ 4,39 (€ 35,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kešu nápoj (nesladený)

Alnatura Bio kešu nápoj (nesladený), 1 l

  • vegan
  • bez laktózy, mliečnych bielkovín a lepku
€ 3,99 (€ 3,99 / l)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio vločky z droždia na báze ryže

Govinda Bio vločky z droždia na báze ryže, 100 g

  • vegánska alternatíva syra
  • prírodná korenina
  • obsahuje veľa bielkovín
€ 7,59 (€ 75,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Odvodňovanie a čistenie Optimax

Optima Naturals Odvodňovanie a čistenie Optimax, 500 ml

  • na dvojtýždňovú kúru
  • bez alkoholu
  • vegánsky recept
€ 24,69 € 25,99 (€ 49,38 / l)

Doručenie do 07. októbra

Optimax Body Slim

Optima Naturals Optimax Body Slim, 500 ml

  • ideálny ako 2-týždňová kúra
  • bez alkoholu
  • čisto zeleninový
€ 30,49 (€ 60,98 / l)

Doručenie do 07. októbra

Optimax Drena Cell

Optima Naturals Optimax Drena Cell, 500 ml

  • ideálny na celulitídu
  • stimuluje mikrocirkuláciu
  • bez alkoholu
€ 30,49 (€ 60,98 / l)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio náhrada mäsa Protein Chunks Hack

Govinda Bio náhrada mäsa Protein Chunks Hack, 125 g

  • náhrada mäsa s bielkovinami
  • z hrachu a fazule
  • na varenie a pečenie
€ 4,59 (€ 36,72 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio mandľový nápoj (nesladený)

Alnatura Bio mandľový nápoj (nesladený), 1 l

  • bez stabilizátorov
  • bez lepku a laktózy
  • vhodný na napenenie
€ 3,79 (€ 3,79 / l)

Doručenie do 14. októbra