Fazuľa, cícer, šošovica a iné

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Strukoviny: 17 produktov

Cosmoveda Bio čierny cícer Kala Chana

Cosmoveda Bio čierny cícer Kala Chana, 500 g

  • jemná oriešková chuť
  • všestranný
  • z projektov fair trade
€ 6,49 (€ 12,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio červená šošovica Masoor Dal Dhuli, lúpaná a polená

Cosmoveda Bio červená šošovica Masoor Dal Dhuli, lúpaná a polená, 1 kg

  • rýchlo uvarená
  • s vysokým obsahom bielkovín
€ 8,19 (€ 8,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio horská šošovica

Cosmoveda Bio horská šošovica, 500 g

  • jemná a aromatická v chuti
  • svetlá červenohnedá farba
  • do šalátov a polievok
€ 5,39 (€ 10,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio fazuľa Kidney, celá

Cosmoveda Bio fazuľa Kidney, celá, 500 g

  • vysoký obsah bielkovín
  • z projektov fair trade
€ 5,12 € 5,39 (€ 10,24 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio šošovica Beluga celá

Cosmoveda Bio šošovica Beluga celá, 1 kg

  • tzv. kaviárová šošovica
  • jemná oriešková chuť
  • do šalátov či príloh
€ 10,89 (€ 10,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio mungo fazuľka Moong Dal Sabut, celá

Cosmoveda Bio mungo fazuľka Moong Dal Sabut, celá, 500 g

  • z projektov fair trade
€ 5,99 (€ 11,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio cícer celý Kabuli Chana

Cosmoveda Bio cícer celý Kabuli Chana, 500 g

  • bohatý na bielkoviny
  • pre vegánov a vegetariánov
€ 5,88 € 6,19 (€ 11,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio cícer Chana Dal, lúpaný a polený

Cosmoveda Bio cícer Chana Dal, lúpaný a polený, 500 g

  • z cíceru
  • na pikantné pasty, nátierky alebo dipy
€ 6,49 (€ 12,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio červená šošovica Masoor Dal Gota, celá a lúpaná

Cosmoveda Bio červená šošovica Masoor Dal Gota, celá a lúpaná, 500 g

  • vysokokvalitné bielkoviny
  • krátky čas prípravy
  • z vlastných fair trade projektov
€ 5,19 (€ 10,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio červená šošovica Masoor Dal Sabut

Cosmoveda Bio červená šošovica Masoor Dal Sabut, 500 g

  • vysokokvalitné bielkoviny
  • krátky čas prípravy
  • z fair trade projektov
€ 5,19 (€ 10,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio mat fazuľa Moth Dal Chilka, polená

Cosmoveda Bio mat fazuľa Moth Dal Chilka, polená, 500 g

  • vysoký obsah bielkovín
  • nie je potrebné namáčať
  • zprojektov fair trade
€ 5,99 (€ 11,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio fazuľa Pinto celá

Cosmoveda Bio fazuľa Pinto celá, 500 g

  • z projektov fair trade
€ 5,39 (€ 10,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio zlatý cícer a kurkuma

Classic Ayurveda Bio zlatý cícer a kurkuma, 100 g

  • pikantný snack
  • vysoký obsah bielkovín
€ 4,69 (€ 46,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio zlatý cícer, kurkuma a čili

Classic Ayurveda Bio zlatý cícer, kurkuma a čili, 100 g

  • vysoký obsah bielkovín
  • pikantný snack
  • vegan a bez pridaného cukru
€ 4,69 (€ 46,90 / kg)

Doručenie do 13. októbra