Bulgur, quinoa a mnohé ďalšie

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Bulgur, quinoa a iné: 23 produktov

Govinda Bio hnedé proso mleté

Govinda Bio hnedé proso mleté, 1.000 g

  • bio a vegan
  • raw kvalita
  • jemná oriešková chuť
€ 8,69 (€ 8,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio polenta

Alnatura Bio polenta, 500 g

  • 100 % kukuričná krupica z Demeter pestovania
  • pre všestranné varenie a pečenie
  • bez lepku a vegan
€ 2,49 (€ 4,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio zlaté proso, lúpané

BioKing Bio zlaté proso, lúpané, 1.000 g

  • vhodné do sladkých aj slaných jedál
  • bezlepkové
  • krajina pôvodu: Rakúsko
€ 5,99 (€ 5,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio kukuričná krupica

BioKing Bio kukuričná krupica, 750 g

  • pestovaná v ideálnych klimatických podmienkach
  • najmä neskorý zber
  • na korenisté a sladké jedlá
€ 3,41 € 3,59 (€ 4,55 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio amarant

BioKing Bio amarant, 500 g

  • všestranné použitie
  • bezlepkový
€ 3,99 (€ 7,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra