Octy, oleje a tuky pre zdravé varenie

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Octy, oleje a tuky: 1 - 30 z 78 produktov

BRAINEFFECT MCT C8 Oil

BRAINEFFECT MCT C8 Oil, 1.000 ml

  • bez chuti a zápachu
  • vyrobený v Nemecku
  • najlepšie MCT tuky (100 % kyselina kaprylová)
€ 43,49 (€ 43,49 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Ölmühle Solling Bio olej z čiernej rasce nefiltrovaný

Ölmühle Solling Bio olej z čiernej rasce nefiltrovaný, 500 ml

  • obzvlášť hustý
  • mierne korenistá chuť
€ 31,49 (€ 62,98 / l)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio ajurvédske ghí

Govinda Bio ajurvédske ghí, 420 g

  • s orieškovou chuťou
  • považuje sa za jednu z 3 najdôležitejších rasayana
€ 18,39 (€ 43,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Original Ayurveda Bio Ghee

Maharishi Ayurveda Original Ayurveda Bio Ghee, 800 g

  • chuť po orieškoch
  • odoláva extrémne vysokým teplotám
€ 39,49 (€ 49,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio natívny kokosový olej

Rapunzel Bio natívny kokosový olej, 432 ml

  • mechanicky lisovaný bez tepla
  • na pečenie, vyprážanie, pečenie a pod.
  • Fair trade prírodný produkt
€ 8,99 (€ 20,81 / l)

Doručenie do 07. októbra

FutuNatura Bio kokosový olej

FutuNatura Bio kokosový olej, 500 ml

  • za studena lisovaný
  • ideálny aj do kozmetiky
  • stabilný
€ 8,99 (€ 17,98 / l)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio MCT kokosový olej

Ölmühle Solling Bio MCT kokosový olej, 500 ml

  • cca 40 % kyseliny kaprinovej, 60 % kyseliny kaprylovej
  • bez chuti a bez zápachu
  • vegan a bez lepku
€ 20,49 (€ 40,98 / l)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio ľanový olej

Alnatura Bio ľanový olej, 250 ml

  • bohatý na omega-3 mastné kyseliny
€ 2,79 (€ 11,16 / l)

Doručenie do 07. októbra

Bio olej z čiernej rasce filtrovaný (egyptský)

Ölmühle Solling Bio olej z čiernej rasce filtrovaný (egyptský), 500 ml

  • 500 ml
  • môže sa ohriať až na 90 °C
€ 31,49 (€ 62,98 / l)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kokosové ghí

Cosmoveda Bio kokosové ghí, 900 g

  • kombinuje ghí a kokosový tuk
  • na dusenie a varenie
€ 31,49 (€ 34,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio prírodný kokosový olej

Ölmühle Solling Bio prírodný kokosový olej, 500 ml

  • 100 % prírodný
  • nie je rafinovaný alebo tvrdený
  • aj ako náhrada masla
€ 8,89 (€ 17,78 / l)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio čisté ghí

Cosmoveda Bio čisté ghí, 500 g

  • ajurvédsky maslový tuk
  • všestranný
€ 21,99 (€ 43,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio slnečnicový olej "high oleic"

BioKing Bio slnečnicový olej "high oleic", 500 ml

  • lisovaný za studena
  • nerafinovaný
  • krajina pôvodu: Rakúsko
€ 6,69 (€ 13,38 / l)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio horčičný olej Naturland

Ölmühle Solling Bio horčičný olej Naturland, 250 ml

  • pikantná chuť
  • za studena lisovaný a natívny
  • aj na varenie a dochucovanie
€ 17,79 (€ 71,16 / l)

Doručenie do 21. októbra

Rapunzel Bio natívny repkový olej

Rapunzel Bio natívny repkový olej, 0,50 l

  • výživný
  • obsahuje omega-3 mastné kyseliny
  • pre studené jedlá a mierne varenie v pare
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Borákový olej

Ölmühle Solling Borákový olej, 250 ml

  • jemne lisovaný za studena
€ 24,49 (€ 97,96 / l)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Ľaničníkový olej Naturland

Ölmühle Solling Ľaničníkový olej Naturland, 250 ml

  • kvalita raw food
  • zeleninová, rašelinová chuť
  • ideálny na zjemnenie studených a teplých jedál
€ 8,44 € 8,89 (€ 33,76 / l)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio natívny arganový olej

Ölmühle Solling Bio natívny arganový olej, 250 ml

  • 100 % čistý a prírodný
  • z nepražených orechov
  • s vitamínom E
€ 31,49 (€ 125,96 / l)

Doručenie do 07. októbra

FutuNatura MCT olej C8 a C10

FutuNatura MCT olej C8 a C10, 500 ml

  • obsahuje 59 % C8 a 40 % C10
  • bez chuti
  • všestranné použitie
€ 21,99 (€ 43,98 / l)

Doručenie do 07. októbra

Bio červený palmový olej prírodný Naturland Fair

Ölmühle Solling Bio červený palmový olej prírodný Naturland Fair, 1000 ml (1 l)

  • silná vôňa a chuť
  • udržateľný a fair
  • vegan
€ 21,49 (€ 21,49 / l)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio panenský arganový olej

Govinda Bio panenský arganový olej, 250 ml

  • vysoká kvalita
  • vhodný aj na pokožku a vlasy
€ 33,99 (€ 135,96 / l)

Doručenie do 07. októbra

PRIMABENE Bio sójový olej Premium

PRIMABENE Bio sójový olej Premium, 250 ml

  • typická chuť a vôňa
  • rakúsky výrobok
  • do teplých aj studených jedál
€ 8,39 (€ 33,56 / l)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kokosový olej nativ

Alnatura Bio kokosový olej nativ, 620 ml

  • exotická chuť
€ 10,09 (€ 16,27 / l)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio Condimento Bianco

Alnatura Bio Condimento Bianco, 500 ml

  • 5,5 % kyslosť
  • jemný a ovocný
  • na marinády, dresingy a dipy
€ 3,59 (€ 7,18 / l)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Extra panenský olivový olej Mediterraneo

Ölmühle Solling Extra panenský olivový olej Mediterraneo, 750 ml

  • ovocná chuť
  • na dusenie a smaženie na panvici
  • z južného Talianska
€ 23,99 (€ 31,99 / l)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio panenský kokosový olej

Cosmoveda Bio panenský kokosový olej, 550 ml

  • sladký, aromatický olej
  • na pečenie a vyprážanie
€ 14,49 (€ 26,35 / l)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio Balsamico Bianco Condimento

BioKing Bio Balsamico Bianco Condimento, 250 ml

  • ušľachtilé korenie
  • ideálne pre stredomorskú kuchyňu
  • krajina pôvodu: Taliansko
€ 6,49 (€ 25,96 / l)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio olivový olej

BioKing Bio olivový olej, 500 ml

  • z Andalúzie
  • výnimočne aromatický a jemne ovocný
  • za studena lisovaný
€ 14,59 (€ 29,18 / l)

Doručenie do 07. októbra

Schalk Mühle Bio panenský repkový olej

Schalk Mühle Bio panenský repkový olej, 500 ml

  • svetlá farba a silná chuť a vôňa
  • bez praženia
€ 13,39 (€ 26,78 / l)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio avokádový olej z dužiny

Ölmühle Solling Bio avokádový olej z dužiny, 250 ml

  • na studené a teplé jedlá
  • aj na krátke vyprážanie
€ 17,89 (€ 71,56 / l)

Doručenie do 07. októbra