Všetko o chlebe a chlebových zmesiach

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Druh stravy Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Chlieb a chlebové zmesi: 20 produktov

Bake Affair Bageta alebo chlieb na tyči

Bake Affair Bageta alebo chlieb na tyči, 670 g

  • zmes na pečenie na cca 4-6 kusov
  • príprava na grile alebo na ohni
  • rýchla a jednoduchá príprava
€ 8,54 € 8,99 (€ 12,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Brioškové burgerové žemle so sezamovými semienkami

Bake Affair Brioškové burgerové žemle so sezamovými semienkami, 678 g

  • na asi 9 žemlí
  • ideálne na grilovanie
  • chutné a nenáročné na prípravu
€ 8,39 (€ 12,37 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bake Affair Chlieb Paprika Rub

Bake Affair Chlieb Paprika Rub, 757 g

  • zmes na pečenie na cca 4 ks
  • horkosladká dymová aróma
  • s pridanou zmesou korenia
€ 8,54 € 8,99 (€ 11,28 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bake Affair Chlieb Dutch Oven Bread

Bake Affair Chlieb Dutch Oven Bread, 768 g

  • zmes na pečenie na cca 1 kg chleba
  • ideálny na prípravu na grile alebo v rúre
  • s pridanou zmesou korenín
€ 8,99 (€ 11,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bake Affair Špaldová bageta

Bake Affair Špaldová bageta, 739 g

  • zmes na pečenie na cca 4 ks
  • vydrží dlho čerstvá
  • rýchla a jednoduchá príprava
€ 8,69 (€ 11,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bake Affair Pizza s talianskym korením

Bake Affair Pizza s talianskym korením, 715 g

  • zmes na 3 ks
  • ideálna na gril
  • s pridanou zmesou korenín
€ 8,29 (€ 11,59 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bake Affair Chlieb Wild BBQ Rub

Bake Affair Chlieb Wild BBQ Rub, Wild BBQ Rub (737 g)

  • zmes na pečenie na 4 ks
  • s pridanou zmesou korenia
  • dymová aróma a jednoduchá príprava
€ 9,19 (€ 12,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bake Affair Chlieb Sunny Rub

Bake Affair Chlieb Sunny Rub, 692 g

  • zmes na pečenie na chleib alebo 6 mini bagiet
  • s pridanou zmesou korenia
  • rýchla a jednoduchá príprava
€ 8,99 (€ 12,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Berglöwe Bio proteínové palacinky

Berglöwe Bio proteínové palacinky, 450 g

  • bez pridaného cukru
  • s vitamínmi a minerálmi
  • vysoký obsah bielkovín – nízky obsah tuku
€ 16,19 (€ 35,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bake Affair Špaldový chlieb s divokými bylinkami

Bake Affair Špaldový chlieb s divokými bylinkami, 673 g

  • zmes na pečenie 1 bochníka
  • s pridanými koreninami
  • vydrží dlho čerstvý
€ 9,59 (€ 14,25 / kg)

Doručenie do 19. októbra

Classic Ayurveda Bio Naan kari-karotka

Classic Ayurveda Bio Naan kari-​karotka, 240 g

  • do indických jedál
  • so skvelým korením
  • bez kvasníc
€ 4,79 (€ 19,96 / kg)

Doručenie do 13. októbra

Classic Ayurveda Bio Naan koriander-aníz

Classic Ayurveda Bio Naan koriander-​aníz, 240 g

  • do indických jedál
  • so skvelým korením
  • bez kvasníc
€ 4,79 (€ 19,96 / kg)

Doručenie do 13. októbra

Vianočka Classico s perlovým cukrom a kvetmi

Bake Affair Vianočka Classico s perlovým cukrom a kvetmi, 817 g

  • zmes na pečenie na 1 vianočku
  • sladké pečivo k čaju alebo káve
  • jednoduchá príprava
€ 8,69 (€ 10,64 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Bake Affair Špaldový chlieb – špaldový skrz naskrz

Bake Affair Špaldový chlieb – špaldový skrz naskrz, 667 g

  • zmes na 1 ks
  • kvalitné ingrediencie
  • vydrží dlho čerstvý
€ 8,69 (€ 13,03 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Bake Affair Sušienky s bielou čokoládou a malinami

Bake Affair Sušienky s bielou čokoládou a malinami, 660 g

  • na prípravu cca 15 sušienok
  • rýchle a jednoduché
  • kvalitné ingrediencie
€ 8,99 (€ 13,62 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Bake Affair Gazdovský chlieb 1 kg

Bake Affair Gazdovský chlieb 1 kg, 752 g

  • zmes na pečenie
  • obsahuje prírodný kvások
  • jednoduchá a rýchla príprava
€ 8,79 (€ 11,69 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Bake Affair Chlieb DAWA

Bake Affair Chlieb DAWA, 762 g

  • zmes na pečenie na 1 kg chleba
  • prírodný a vegánsky
  • s prírodným kváskom
€ 8,99 (€ 11,80 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Bake Affair Špaldová ciabatta s olivami

Bake Affair Špaldová ciabatta s olivami, 769 g

  • zmes na pečenie na 2 ks
  • so špaldovým kysnutým cestom
  • rýchla a jednoduchá príprava
€ 8,99 (€ 11,69 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Bake Affair Čokoládové muffiny

Bake Affair Čokoládové muffiny, 860 g

  • zmes na pečenie asi na 15 ks
  • šťavnaté a čokoládové
  • rýchla a jednoduchá príprava
€ 8,99 (€ 10,45 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Čokoládové sušienky s najjemnejšou čokoládou

Bake Affair Čokoládové sušienky s najjemnejšou čokoládou

  • zmes na pečenie cca na 15 sušienok
  • vo vnútri mäkké, zvonka chrumkavé
  • rýchla a jednoduchá príprava
€ 8,99

Momentálne nie je k dispozícii