Bezlepkové snacky a sladkosti

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti Ajurvédsky druh produktu
Filter

Bez lepku: 1 - 30 z 46 produktov

Alnatura Bio šošovicové chlebíky

Alnatura Bio šošovicové chlebíky, 100 g

  • bohaté na bielkoviny
  • bez lepku
€ 1,79 (€ 17,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio šošovicové chlebíčky

BIO PRIMO Bio šošovicové chlebíčky, 90 g

  • bielkoviny v chrumkavej forme
  • vegánske a bez lepku
  • 100 % bio pestované v Turecku
€ 1,39 (€ 15,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Slivky ShareOriginal®

Share Slivky ShareOriginal® , 500 g

  • fermentované zelené slivky
  • celé ovocie - s jadrom
  • sladko-kyslá chuť
€ 96,49 (€ 192,98 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Bio kukuričné chrumky Minis s kyslou smotanou a cibuľou

Alnatura Bio kukuričné chrumky Minis s kyslou smotanou a cibuľou, 50 g

  • výdatné, pikantné, nadýchané a chrumkavé
  • bez lepku
€ 1,49 (€ 29,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio šachorom

Govinda Ovocné guličky s bio šachorom, 100 g

  • jemná oriešková chuť
  • na občerstvenie počas dňa
  • len z 3 ingrediencií
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio celozrnné ryžové chlebíky (solené)

Alnatura Bio celozrnné ryžové chlebíky (solené), 100 g

  • pufovaná hnedá ryža a morská soľ
  • chrumkavé a chutné
  • ako snack, na raňajky alebo desiatu
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio čokoládou

Govinda Ovocné guličky s bio čokoládou, 100 g

  • lahodná čokoládová chuť
  • ideálna maškrta
  • vyrába sa trvalo udržateľným spôsobom
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio goji bobule

Raab Vitalfood Bio goji bobule, 250 g

  • vysoké percento železa
  • s vitamínmi a minerálmi
  • lahodná chuť
€ 13,38 € 14,09 (€ 53,52 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio mandľami

Govinda Ovocné guličky s bio mandľami, 100 g

  • ovocno-orechová chuť
  • z vlastnej manufaktúry
  • vyrábané udržateľne a spravodlivo
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio plody dráča

Govinda Bio plody dráča, 200 g

  • obsahujú veľa vitamínu C
  • jemne sladkokyslá, ovocná chuť
  • šetrne sušené plody
€ 9,79 (€ 48,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ovocné guličky s bio čerešňami a čokoládou

Govinda Ovocné guličky s bio čerešňami a čokoládou, 100 g

  • ovocno-čokoládová chuť
  • ideálne na maškrtenie
  • čisto rastlinné
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio čokoládové guličky Delight

Govinda Bio čokoládové guličky Delight, 120 g

  • starostlivo vybrané ingrediencie
  • s jemnými mandľami
  • v raw food kvalite
€ 4,99 (€ 41,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky Energy

Govinda Ovocné guličky Energy, 120 g

  • bez pridaného cukru
  • kontrolovaná bio kvalita
€ 4,79 (€ 39,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio energy guličky s banánom a arašidmi

BIO PRIMO Bio energy guličky s banánom a arašidmi, 30 g

  • vegan
  • bez lepku
€ 1,09 (€ 36,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Čučoriedky

Purasana Čučoriedky, 150 g

  • sladené koncentrátom jablkovej šťavy
  • ovocný snack bohatý na minerály
€ 12,99 (€ 86,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio brusnice

Purasana Bio brusnice, 200 g

  • bio brusnice
  • vitamíny a minerály
  • sušené a sladené brusnice
€ 14,09 (€ 70,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio gaštanová cukrovinka

Govinda Bio gaštanová cukrovinka, 100 g

  • škorica a vanilka
  • bečené gaštany
  • kontrolovaná bio kvalita
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio sezamové Laddu

Govinda Bio sezamové Laddu, 120 g

  • ajurvédska cícerová cukrovinka
  • viac než len lahodná chuť
  • kontrolovaná bio kvalita
€ 5,39 (€ 44,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio cukrovinka Paradiso

Govinda Bio cukrovinka Paradiso, 100 g

  • sladená agávovým sirupom
  • kvalitné ingrediencie
  • ručná práca
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio Goji bobule

Terra Elements Bio Goji bobule, 250 g

  • ovocná sladká chuť
  • vhodné aj ako čaj
  • bez želatíny
€ 15,09 (€ 60,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné kocky s bio mangom

Govinda Ovocné kocky s bio mangom, 100 g

  • ovocná chuť
  • z vlastnej manufaktúry
  • ideálne ako maškrta počas dňa
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Schalk Mühle Bio kukurica na popcorn

Schalk Mühle Bio kukurica na popcorn, 300 g

  • 100 % z Rakúska
  • jednoduchá príprava
  • chutné občerstvenie
€ 4,79 (€ 15,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio kokosové Laddu

Govinda Bio kokosové Laddu, 120 g

  • vegánske
  • vyvažuje Pittu
  • sladká chuť
€ 5,19 (€ 43,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Zmes kešu-kakao

Terra Elements Zmes kešu-​kakao, 150 g

  • ručne lúskané kešu oriešky z Bali
  • zmiešané so surovým kakaom
  • s bio cukrom z kokosových kvetov a morskou soľou
€ 9,49 (€ 63,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio datľami

Govinda Ovocné guličky s bio datľami, 100 g

  • ovocno-orechová chuť
  • ideálny snack počas dňa
  • prirodzene sladké
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio prírodný šachor

Govinda Bio prírodný šachor, 250 g

  • celé plody
  • neošetrený a v raw food kvalite
  • prírodná sladká chuť
€ 5,99 (€ 23,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Medex Prírodná tyčinka

Medex Prírodná tyčinka, morská soľ (40 g)

  • kombinácia orechov, mandlí a medu
  • bez prísad
  • bezlepkový energetický snack
€ 2,59 (€ 64,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Propolia Organic Propolis Gums

Propolia Organic Propolis Gums, med a citrón (45 g)

  • s čistým extraktom z propolisu
  • praktické balenie
  • jednoduché receptúry
€ 7,79 (€ 173,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio sušené kúsky manga

Classic Ayurveda Bio sušené kúsky manga, 100 g

  • sušená pochúťka
  • slnkom dozretý
  • vyvažuje Vátu a Pittu
€ 6,09 (€ 60,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

All Stars SKYR Protein Bar

All Stars SKYR Protein Bar, Coconut (35 g)

  • proteínová tyčinka s proteínom SKYR
  • krémová chuť
  • bez lepku a menej cukru
€ 1,59 (€ 45,43 / kg)

Doručenie do 07. októbra